Keurmeesters 2018

WIJZIGING VAN KEURMEESTERS

15 APRIL 2018
Rasgroep 8
Nederlands Kooikerhondje zal gekeurd worden door Wout Arxhoek
Wetterhoun zal gekeurd worden door Gerard Mensink
Lagotto Romagnolo zal gekeurd worden door Gerard Mensink

Rasgroep 7
Stabijhoun, zal gekeurd worden door Gerard Mensink

15 mei 2018
Weimaraner korthaar, Weimaraner langhaar, Braque d’Auvergne , Braque du Bourbonnais, Bracco Italiano, Perdigueiro Português , Epagneul bleu de Picardie , Epagneul Breton, Epagneul picard, Griffon Korthals, Spinone Italiano, Cesky Fousek worden gekeurd door Attila Czegédi (HU)

Keurmeesterslijst Jachthondenshow 27 mei 2018

FCI Rasgroep 4: Dashonden Mr. Jan Busta (CZ):
Alle Dashond Variëteiten.

FCI Rasgroep 6: Lopende en Zweethonden

Dhr. Theo Viets (NL):
Basset Fauve de Bretagne, Basset Hound, Beagle, Bayrischer Gebirgsschweisshund, Berner Laufhund, Bloedhond, Duitse Brak, Griffon Fauve de Bretagne, Hannoverscher Schweisshund, Harrier, Jura Laufhund, Rhodesian Ridgeback, Sabueso Espanol, Schwyzer Nieder Laufhund, Segugio Italiano Korthaar, Segugio Italiano Ruwhaar.

Mr. Attila Czeglédi (H):
Alpenländische Daschbracke, Amerikaanse Foxhound, Anglo-Français de Petit Venerie, Ariegeois, Basset Artesien Normand, Basset Bleu de Gascogne, Basset D’Artois, Beagle Harrier, Berner Niederlaufhund, Billy, Bosanski Ostrodiaki Gonic-Barak, Briquet Griffon Vendeen, Chien d’Artois, Coonhound, Dalmatische Hond, Drever, Dunker, Erdelyi Kopo, Finse Brak, Français Blanc et Noir, Français Blanc et Orange, Français Tricolore, Grand Anglo-Français Blanc et Noir, Grand Anglo-Français Blanc et Orange, Grand Anglo-Français Tricolore, Grand Basset Griffon Vendeen, Grand Bleu de Gascogne, Grand Gascon Saintongeois, Griffon Bleu de Gascogne, Griffon Nivernais, Halden Stövare, Hamilton Stövare, Hellinikos Ichnilatis, Hygenhund, Istarski Kratkodiaki Gonic, Istarski Ostrodiaki Gonic, Jugoslavenski Trobojni Gonic, Jura Niederlaufhund, Luzerner Laufhund, Luzerner Niederlaufhund, Ogar Polski, Oostenrijkse Gladhaar Brak, Otterhound, Petit Basset Griffon Vendeen, Petit Bleu de Gascogne, Petit Gascon-Saintongeois, Planinski Gonic, Poitevin, Porcelaines, Posavski Gonic, Schiller Stövare, Schwyzer Laufhund, Serbski Gonic, Slovensky Kopov, Smaland Stövare, Steirische Rauhaarige Hochgebirgsbracke, Tiroler Bracke, Westfälische Dachsbracke, alle niet genoemde rassen in rasgroep 6.

FCI Rasgroep 7: Staande Honden

Dhr. Jo Schepers (NL):
Stabyhoun.

Mevr. Lida Reeskamp (NL):
Duitse Staande Hond Draadhaar, Duitse Staande Hond Korthaar, Duitse Staande Hond Langhaar, Drentsche Patrijshond, Grote Münsterlander, Heidewachtel. 

Mrs. Marianne Gyarfas (H)
Duitse Staande Hond Stekelhaar, Engelse Setter, Epagneul Picardie, Epagneul Bleu de Picardie, Epagneul Breton, Epagneul de Pont-Audemer,  Epagneul Français, Gordon Setter, Ierse Setter, Ierse Setter Rood en Wit, Poedelpointer, Pointer, Vizsla Draadhaar, Vizsla Korthaar, Weimarse Staande Hond Korthaar, Weimarse Staande Hond Langhaar, Bracco Italiano, Cesky Fousek, Griffon Boulet, Griffon Korthals,  Spinone Italiano, Gammel Dansk Honsehond, Perdiguero de Burgos, Portugese Pointer, Slovensky Hruborsty Stavac, Braque d’Auvergne, Braque de l’Ariege, Braque du Bourbonnais, Braque Dupuy, Braque Français type Gascogne, Braque Français type Pyrenees, Braque Saint-Germain, alle niet genoemde rassen in rasgroep 7.

FCI Rasgroep 8: Retrievers
Dhr. Jo Schepers (NL): 
Amerikaanse Waterspaniel, Barbet, Cao de Agua Portugues, Clumber Spaniel, Duitse Kwartelhond, Engelse Springer Spaniel, Field Spaniel, Ierse Waterspaniel, Lagotto Romagnolo, Kooikerhondje, Perro de agua Espanol, Sussex Spaniel, Welsh Springer Spaniel, Wetterhoun.

Dhr. Wil Hochstenbach (NL):  Amerikaanse Cocker Spaniel, Chesapeake Bay Retriever, Curly-Coated Retriever,  Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Engelse Cocker Spaniel, Flatcoated Retriever.

Ms. Pluis Davern (USA): Golden Retriever.

Mrs. Maxime Woodley (GB): Labrador Retriever.

Erekeuringen

Beste Jongste Puppy   Mevr. Lida Reeskamp (NL)
Beste Puppy Mr. Attila Czeglédi (H)
Beste Veteraan Mrs. Maxime Woodley (GB)
Beste Gebruikshond    Dhr. Wil Hochstenbach (NL)
Koppelklasse  Ms. Pluis Davern (USA)
Fokkerijklasse    Ms. Pluis Davern (USA)
Nakomelingenklasse  Ms. Pluis Davern (USA)
FCI 4 – Dashonden Mr. Jan Busta (CZ)
FCI 6 – Lopende Honden en Zweethonden Dhr. Theo Viets (NL)
FCI 7 – Voorstaande Honden * incl. Goestentrofee Mrs. Marianne Gyarfas (H)
FCI 8 – Retrievers en Waterhonden Dhr. Wil Hochstenbach (NL)
   
BEST IN SHOW  
Dhr. Jo Schepers NL)